Life Sciences

Podpora každodenního zdraví a duševní pohody jsou středem naší pozornosti

Je všeobecně známo, že pravá krása vychází zevnitř. Ale v NRC ji pomáháme posunout na vyšší úroveň tím, že pro kosmetický průmysl dodáváme takové technicky vyspělé suroviny, které dávají vlasům ještě více lesku, očím více třpytu a aplikaci krémů činí mnohem jednodušší. V naší laboratoři vyvíjíme individuální složení a nové produkty, které jsou v souladu s nejnovějšími trendy, například vycházejí z přírodních surovin.

Pokud jde o potřeby pro domácnost, můžeme nabídnout "čisté" řešení v tom, že dodáváme nejnovější, technicky sofistikované přísady pro čisticí a dezinfekční prostředky, které jsou používány jak v soukromém, tak v průmyslovém a komerčním sektoru.

Zdraví je to nejcennější, co máme, a my podporujeme jeho udržování tím, že poskytujeme kvalitní suroviny pro výrobu účinných a dobře snášenlivých farmaceutik. Nejvhodnější pomocné látky a aktivní ingredience umožňují vyvinout receptury pro farmaceutické produkty, jako jsou tablety, potahované pilulky, pudry a masti.

Jídlo není pouze záležitostí chuti; textura, stálost, funkce a doplňkové přínosy pro zdraví hrají stále důležitější roli ve výběru našich potravin. Náš rozsáhlý sortiment pro tento průmysl povzbudí vaši chuť na nové produkty.