Elastomers & Additives

Dlouhodobá pružnost a trvanlivost – nabízíme kategorii materiálů s vysokým stupněm rozmanitosti použití.

Po desítky let držíme naše portfolio speciálních výrobků pro kaučukový a polyuretanový průmysl na nejvyšší úrovni trvanlivosti a synergistické efektivnosti. Když tvoříme nabídku univerzálních syntetických kaučuků, gumárenských chemikálií, gumárenských kompaundů a surovin pro polyuretany, snažíme se, abychom nabízeli to nejlepší z technicky sofistikovaných produktů.

Našimi zákazníky z výrobního sektoru jsou, mimo jiné, dodavatelé z automobilového, leteckého a strojírenského průmyslu, kteří od nás vyžadují jak specifické, tak komplexní rady. Z tohoto důvodu řadíme předvedení důkladných znalostí o produktech, řádného obchodního know-how a flexibility mezi nejvyšší priority našeho týmu.

Vedle našeho širokého výběru elastomerů a syntetických kaučuků, které dodáváme do gumárenského průmyslu, nabízíme také hotové směsi silikonových nebo fluorosilikonových kaučuků. Poněvadž naši zákazníci často vyžadují detailní vysvětlení pro sortiment rozmanitých gumárenských chemikálií, které dodáváme, děláme vše proto, aby byl tým našich expertů vždy připraven poskytnout potřebné rady a asistenci.

Pro výrobu polyuretanů dodáváme mnoho vysoce výkonných polyolů, isokyanátů, katalyzátorů na bázi cínu a odlévatelných prepolymerů. Abychom vybrali optimální surovinu pro polyuretany či aditivum pro jejich specifickou aplikaci, potřebné jsou též prvotřídní technické rady. Dokážeme, že pro vás budeme těmi správnými partnery.

Abychom zkompletovali náš sortiment, nabízíme naši vlastní soukromou značku pro produkty, pro které s maximální péčí vybíráme dodavatele a provádíme opatření na kontrolu kvality.