Váš distribuční partner pro speciální chemikálie

Společnost Nordmann, Rassmann Czech Republic s.r.o. byla založena v roce 1991 a je součástí skupiny NRC a jejích 26 dceřiných společností.

Naše společnost má sídlo v Praze a zabývá se distribucí chemických a přírodních surovin, a také speciálních chemikálií. Jak v roli distributora, tak v roli obchodního partnera vytváříme klíčové spojení mezi dodavateli po celém světě a našimi zákazníky na českém trhu. Pro výrobu zboží dodáváme individualizovaná řešení, která jsou ušita na míru tak, aby vyhovovala vašim potřebám. V naší rozsáhlé nabídce vysoce kvalitních, technicky sofistikovaných surovin a speciálních chemikálií pro vás zajisté najdeme ten správný produkt.

Každý z našich zaměstnanců ví, co je důležité. Všichni vládnou důkladným technickým know-how, komplexními znalostmi o produktech a jejich aplikacích a odborností v daném průmyslovém oboru. Dodržují nejvyšší kvalitu a úroveň služeb a s radostí vám vždy nabídnou svou asistenci a rady. Ať už naši zákazníci potřebují pomoc při dodržování zákonných předpisů či při vývoji marketingové koncepce, náš tým je připraven poskytnout svou podporu. Ale to není zdaleka vše - považujeme se za strategické partnery pro naše zákazníky i dodavatele. Neustále pozorně sledujeme nejnovější trendy na trhu, investujeme kreativitu a individualitu, což přináší užitek při vývoji nových produktů a jejich aplikací.

Pochopitelně jsme držiteli certifikátu ISO 9001. Navíc jsme členy Svazu chemických obchodníků a distributorů České republiky.

Skupina se sídlem v německém Hamburku se řadí mezi vedoucí světové prodejní a marketingové organizace v chemické distribuci. Jako nezávislý, 100 letý rodinný podnik se vyznačujeme tradicí, inovativní silou a globální otevřeností. Skupina má roční obrat 440 miliónů EUR a zaměstnává 440 lidí.

Jsme zde pro vás, abychom podpořili vaši společnost a její úspěch - vyzkoušejte nás ještě dnes! Těšíme se na vaše nové výzvy.