Krátké trasy a rychlá dodávka přepravovaného zboží

Nabízíme profesionální řešení z jednoho zdroje a děláme vše proto, aby naši zákazníci profitovali z krátkých čekacích dob, včasných dodávek a nejnovějších logistických a IT systémů, které jsou k dispozici.

Poskytujeme distribuci v mezinárodním měřítku. Naše produktová řada, která čítá přes 10 000 různých výrobků, je vyráběna po celém světě a může být dodána nejrůznějšími způsoby tak, aby k vám dorazila efektivně. Ať už jde o zasílání kusového zboží či o dodávky v cisternách, poskytujeme nejvyšší kvalitu a úzce spolupracujeme s našimi partnery, abychom zajistili hladkou přepravu zboží. Automatické předání žádosti o dopravu našim přepravním partnerům nám umožňuje poskytnout rychlou a spolehlivou službu v celém dodavatelském řetězci. Od nákupu a skladování zboží, až po jeho prodej a dopravu, umíme rychle reagovat na individuální potřeby našich zákazníků.

Dokonce pokud jde o speciální požadavky, umíme pružně zareagovat – tři největší přednosti naší společnosti jsou flexibilita, preciznost a spolehlivost.