Naše inovativní složení určuje trendy

Se širokou řadou surovin, které máme k dispozici v našem portfoliu, vytváříme synergie pro každý sektor trhu s kosmetikou a potřebami pro domácnost.

U nás v NRC nabízíme takové produkty a služby, které zajistí vyvinutí vysoce kvalitních výrobků. Ať už jde o použití nejrůznějších surovin, které jsou kombinovány tak, abychom pro vás sestavili sortiment výrobků pro péči o pokožku, či o provádění série provozních testů, jsme tu pro vás, abychom podpořili váš byznys. V naší moderní aplikační laboratoři v německém Hamburku čerpáme z výrobních zkušeností získaných z naší spolupráce s četnými dodavateli a používáme tyto znalosti při vytváření nových složení, které uspokojují podmínky na dnešních trzích.

Navíc úzce spolupracujeme s laboratořemi našich zákazníků a podporujeme aplikační laboratoře výrobců našich produktů. Tyto kooperační snahy nám na oplátku poskytují spoustu zdrojů. Mimo světa kosmetiky a potřeb pro domácnost udržujeme blízká partnerství s jinými společnostmi, například s laboratoří skupiny Rowa.

Spolupráce s partnery nám umožňuje přístup ke všem obvyklým měřicím a míchacím technologiím v našem průmyslu, jakož i k vulkanizačním procesům. Využíváme své vlastní zdroje a kompetence našich dodavatelů, abychom byli schopni poskytnout optimální podporu vývoji výrobků vaší společnosti.

Zajímá vás více? Dejte nám vědět!