Přidejte se k úspěšnému týmu

Hledáme lidi, kteří chtějí něčeho dosáhnout. Lidi, kteří mají nápady. Lidi, jako jste vy!

Komerční úspěch NRC je zásluhou odhodlání a know-how našich zaměstnanců. Pokud se rozhodnete pro nás pracovat, ať už v prodejním nebo v produktovém managementu, v zákaznických službách, v logistice či IT, máme spoustu nových, stimulujících výzev, které vám můžeme nabídnout na mezinárodním poli. Cokoliv děláme, chceme udělat lépe než konkurence – a potřebujeme vás, abychom toho dosáhli!

Naši zaměstnanci jsou hrdí na to, že jsou součástí naší rodinné společnosti. NRC si získala reputaci jako firma vyznačující se dlouhodobými pracovními poměry. S námi dostanete šanci ujmout se zodpovědnosti na samém začátku – v místě, kde se ochota dosáhnout dokonalosti setkává se vzájemným respektem, důvěrou a otevřeností. Lidský přístup je jednou z nejzákladnějších hodnot naší firemní kultury. Vezmeme-li v úvahu velikost naší společnosti a její plochou hierarchii, můžete si být jisti, že vaše nápady a připomínky budou vyslyšeny a rychle řešeny.

V naší společnosti je tradicí brát pracovní školení a další vzdělávání velmi vážně. Napomáháme profesnímu a osobnímu rozvoji řadou jak vnitropodnikových, tak externích školení a vzdělávacích programů, takže mnoho z našich zaměstnanců se dostává do mezinárodního prostření.

Další stimulující výzvy na vás právě čekají ve společnosti Nordmann, Rassmann. Podívejte se na naše nejnovější volná pracovní místa.

Kontakt na personální oddělení:

Pavel Dlubal
Telefon: +420 257 013 201, pavel.dlubal(at)nrc-czech.cz
Pekařská 12, 155 00 Prague 5, Česká republika